همکاری در فروش

همکاری در فروش:

شاید شما هم کسانی را بشناسید که علاقمند به استفاده از محصولات معرفی شده در این سایت باشند یا اینکه علاقه داشته باشید به عنوان شغل دوم و یا حتی تنهاترین شغل در بازاریابی و فروش محصولات ما با ما همکاری داشته باشید، ما برای همکاری کنندگان در فروش کارمزدهایی در نظر گرفته ایم که به شما امکان می دهد یک شغل لذت بخش و با درآمد مناسب داشته باشید. امکانات نرم افزاری لازم برای تعامل با همکاری کنندگان در فروش نیز در نظر گرفته شده است، پس از ثبت نام در سایت کافیست با تکمیل فرم ذیل آمادگی خود را جهت تعامل با ما به عنوان همکار فروش اعلام نمایید، نوع کاربری شما به عنوان همکار فروش تغییر خواهد یافت و از این پس قادر خواهید بود با تعرفه ویژه همکاری کنندگان در فروش خرید کرده و درخواست کنید محصول خریداری شده به آدرس مورد نظر شما ارسال شود، دقت داشته باشید که قابلیت تفکیک آدرس ارسال صورتحساب از آدرس ارسال محصول، شما را قادر می کند براحتی سفارش را از مشتریان مورد نظر جذب کرده و در سایت ثبت سفارش کنید و از ما بخواهید کالا را به آدرس شما یا خریدار ارسال کنیم. دانشجویان، افراد شاغل و همه کسانی که تمایل به کار در وقت اضافه یا تمام وقت دارند می توانند با بازاریابی و فروش محصولات ما و یا با معرفی مشتریان، از محل فروش های انجام شده، کسب سود کنند.

لطفا جهت شروع همکاری فرم زیر را تکمیل نموده و یا با ما تماس بگیرید.

فرم همکاری در فروش


سوالات متداول بخش همکاری

این امکان وجود دارد که هم صورتحساب و هم محصول به آدرس شما ارسال شود. اما در نظر داشته باشید که قابلیت تفکیک آدرس ارسال صورتحساب از آدرس ارسال محصول، این امکان را به شما می دهد که به راحتی ثبت سفارش کرده، صورتحساب را به آدرس خود و محصولات را به هر آدرسی که مایل باشید ارسال کنید و این قابلیت نرم افزار شما را قادر می کند به هر روش تبلیغاتی و بازاریابی مورد نظر خود، سفارشات را از مشتری دریافت کرده و با اکانت ویژه همکاری در فروش اقدام به خرید کرده و درخواست دهید کالا به آدرس دلخواه شما ارسال شود و از محل مابین التفاوت تعرفه مشتری و همکار فروش کسب سود کنید.

شما می توانید محصولات ما را هم به مصرف کننده نهایی و هم خره فروش ها و هم عمده فروش ها بفروشید و کسب سود کنید.

بله، ما محصولات را به قیمت تعیین شده یا قیمت در نظر گرفته شده برای همکاران فروش می فروشیم و دخالتی هم نداریم که شما با چه قیمتی به فروش می رسانید، در نظر داشته باشید که در صورت تغییر در قیمت ها نباید خود را به نمایندگی از طرف ما معرفی کنید و خود را فروشنده مستقلی معرفی خواهید کرد که محصولات ما را به فروش می رساند.

این بستگی به توانمندی و امکانات شما دارد، عده ای با مراجعات حضوری، عده ای با تبلیغ در جوامع مجازی مثل فیس بوک، اینستاگرام، وایبر و …، عده ای از طریق ارسال ایمیل و پیامک و … محصولات و خدمات معرفی شده در این سایت را به فروش می رسانند، بسته به توانمندی و امکانات خود می توانید بهترین راهی که منجر به فروش محصولات و خدمات این سایت می شود را پیدا کنید.

بله، شما هم می توانید در فروش محصولات این سایت با ما همکاری داشته باشید و کسب درآمد کنید.

خیر. دانشجویان، افراد شاغل و همه کسانی که علاقه مند به کار در وقت اضافه یا تمام وقت هستند، می توانند به عنوان همکار فروش با ما همکاری کنند.

اگر در سایت ثبت نام نکرده اید، ابتدا در سایت ثبت نام نمائید. سپس از منوی همکاری با ما، به بخش «همکاری در فروش» بروید و فرم مربوطه را تکمیل نمائید تا نوع کاربری شما، به عنوان همکار فروش تغییر یابد.

بله، پس از ثبت نام و تکمیل فرم درخواست همکاری در فروش و بعد از انجام توافق، نوع کاربری اکانت شما به همکار فروش تغییر خواهد یافت، سیستم فروشگاهی ما این امکان را دارد که قیمت های ویژه همکار فروش را برای شما به نمایش در آورده و خریدهای شما با آن قیمت ها محاسبه شود. حتی این امکان وجود دارد که قیمت هایی متفاوت از سایر همکاران فروش برای شما نمایش داده شود که البته این امر به نحوه فعالیت و میزان فروش شما بستگی دارد.