درباره ما

درباره شرکت پتروماد کیمیا | معرفی شرکت | سخن مدیرعامل

دامنه فعالیت شرکت پتروماد کیمیا تولید رزین های امولسیونیتولید حلال های استریتولید چسب هاتولید حلال ها و تینرها با نام تجاری آرازتولید لاک ها و رنگ های مورد مصرف در صنایع چوب با نام تجاری آراز می باشد.

مجتمع پتروماد کیمیا تولید کننده حلال های استری، تینرهای فوری و روغنی، چسب ها، رزین های امولسیونی، لاک ها و رنگ های صنایع چوب می باشد. برتری این شرکت و موفقیت در بازارهای رقابتی، نتیجه ویژگی های مهم زیر می باشد:

کادری متخصص و مدیرانی با تجربه

ظرفیت و توان تولیدی بالا

تولید بر اساس نیاز یا سفارش مشتری

کیفیت برتر تولیدات با مجوز ویژه صادرات و دارای مجوز خوشنامی

استفاده از پیشرفته ترین ماشین آلات و تجهیزات روز دنیا

قیمت مناسب

دارای گواهی نامه استاندارد کیفیت محصول اروپا و نشان رضایتمندی مشتری

دارای گواهی نامه ایزو 9001-14001-18001-17025

0
+
محصول
0
+
سال سابقه
0
صادر به 8 کشور
0
نمایندگی فروش

درباره پتروماد کیمیا

مجتمع پتروماد کیمیا در سال 1385 در شهرک شهید سلیمی تبریز و با هدف تامین مواد اولیه ی طیف گسترده ای از صنایع کشور در چندین فاز در زمینی به مساحت 22000 متر مربع با زیر بنای 15000 متر مربع با استفاده از پیشرفته ترین ماشین آلات و با کادری متخصص، شروع به کار نموده و با شعار «در کیفیت خوب، دشمن عالیست» به راه خود ادامه می دهد.
مجتمع پتروماد کیمیا توانسته با تکیه بر تنوع وسیع کالاهای تولیدی و کیفیتی کم نظیر و با ظرفیت تولید بی نظیر با سیستم مشتری مداری بی بدیل، نام خود را در لیست تامین کنندگان مواد اولیه بزرگان صنایع ایران و مواد شیمیایی مصرفی اکثریت صنایع و مصرف کنندگان قرار داده و شریک تجاری و معنوی آنان گردد و این افتخاریست در کارنامه این شرکت.

دامنه فعالیت شرکت:

تولید رزین های امولسیونی

تولید حلال های استری

تولید لاک ها

تولید چسب ها

تولید حلال ها و تینرها با نام تجاری آراز

رنگ های مورد مصرف در صنایع چوب

شرح تولیدات شرکت پترومادکیمیا در 5 فاز

فاز1: تولید رزین های آمولسیونی

فاز2: تولید حلال های استری

فاز3: تولید انواع تینرها

فاز4: تولید انواع چسب ها

فاز5: تولید رنگ های صنعتی

پیام مدیر عامل

خداوند بزرگ را شاکر و سپاسگذاریم که این توفیق را به اینجانب و همکاران پرتلاش بنده اعطا فرموده تا با استفاده از امکانات و رعایت استانداردهای جهانی، بهترین کیفیت را ارائه نماییم و در نتیجه در مسیر رشد اقتصادی، سهم کوچکی را ارائه نماییم و موجبات رضایتمندی مشتریان را فراهم سازیم. به اختصار و تا جایی که در حوصله محیط مجازی می گنجد، درباره اهداف و فعالیته ای شرکت توضیحاتی بیان می نمایم که امیدوارم اطلاعات مفیدی برای همکاران محترم باشد:
مجتمع پتروماد کیمیا در 5 فاز تولیدی مستقل با ظرفیت تولیدی کم نظیر در سطح کشور تاسیس گردیده و توانسته با استفاده از پیشرفته ترین ماشین آلات و تجهیزات روز دنیا از نظر کیفیت و قدرت و توان تولید، خاطر خریداران را آسوده و نظر آنان را تامین نماید:

فاز اول: تولید رزین های امولسیونی (انواع گرید رزین های استایرن اکریلیک، کوپلیمرها و همو پلیمرها)
فاز دوم: تولید حلال های استری (بوتیل استات، متیل استات، اتیل استات، بوتیل گلایکول استات)
فاز سوم: تولید تینر و رنگ (تولید 20 گرید تینر و صادرات به 8 کشور و تولید انواع رنگ های پلی اورتانی)
فاز چهارم: تولید انواع چسب های پایه آبی و پلی اورتانی
فاز پنجم: تولید رزین های الکیدی و پلی اورتانی

همچنین با تاسیس یک واحد آزمایشگاهی R&D (تحقیق و توسعه) با ابزارآلات روز دنیا و چندین راکتور پایلوت در سایزهای مختلف توانسته با دانش پرسرعت و شتابزده دنیا همگام و هم سو حرکت نماید و خود را با آزمایشگاه های صنایع مختلف طرف تجاری خود هماهنگ نماید و چنین سرمایه گذاری در امر تحقیق و تنظیم کیفیت، نشانگر توجه بسیار وسیع این شرکت به مبحث کیفیت و فناوری می باشد.
همچنین این شرکت با دارا بودن ظرفیت ذخیره بیش از دو میلیون لیتر مواد مایع و دوهزار تن مواد جامد، توان تغذیه مطمئن تولید انبوه را فراهم ساخته است و با احداث مخازن جدید بر این توان می افزاید.

گالری تصاویر شرکت پتروماد کیمیا