شیوه های پرداخت و ارسال

روش های پرداخت

پرداخت نقدی موقع تحویل

برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریانی که تمایل به پرداخت نقدی هزینه سفارش خود دارند، این امکان را فراهم آورده ایم که در صورتی که آدرس تحویل سفارش آنها، شهر های تبریز، ارومیه، سنندج، همدان، قزوین، کرج و تهران باشد، هزینه را هنگام تحویل سفارش، در محل به صورت نقدی پرداخت کنند.

پرداخت نقدی با کارت بانکی در محل تحویل

سرویس دیگری که برای پرداخت هزینه سفارش هایی که محل تحویل آنها شهر تبریز است، در نظر گرفته شده، سرویس پرداخت با کارت بانکی در محل تحویل است. این کار از طریق دستگاه های کارت خوان سیار (POS) قابل انجام است.

پرداخت به صورت کارت به کارت

جهت پرداخت به صورت کارت به کارت می توانید از دستگاه های ATM (عابر بانک) و یا کارت به کارت اینترنتی استفاده نمایید.
– شماره ی کارت 6104337722106216 بانک ملت به نام پتروماد کیمیا

واریز به حساب

 مبلغ خرید را به یکی از حساب های ذیل پرداخت و فیش واریزی را به شماره ی 04134247219 فکس نمایند.
– حساب شماره ی 3225820544 نزد بانک ملت کد به نام شرکت پتروماد کیمیا

پرداخت از طریق درگاه اینترنتی

همه مشتریان شرکت پتروماد کیمیا می توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه های اینترنتی موجود در سایت شرکت و یا از طریق پنل اینترنت بانک شخصی خود، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت کنند.


روش هایارسال

ارسال رایگان

تحویل رایگان شرکت پتروماد کیمیا ویژه ی سفارش های تینر، رنگ و چسب بالای یک ماشین کامل یعنی 280 کارتن شامل شهرهای تبریز، ارومیه، زنجان، همدان، قزوین، کرج و تهران می باشد. سفارش هایی که ثبت می شوند در طی 4 روز کاری به صورت رایگان تحویل می گردند. در ضمن بقیه سفارشات با مقدار کم به شهرهای فوق در صورت کامل شدن مسیر، به صورت رایگان ارسال می شود. بقیه سفارشات به سایر شهرها از طریق باربری، ارسال خواهد شد.
توجه داشته باشید که تحویل رایگان فقط شامل سفارش هایی با ارزش بیش از 500 هزار تومان می شود.

پیک موتوری

ارسال با پیک فقط در شهر تبریز صورت می گیرد و هزینه ی آن به عهده ی خریدار است.

 ارسال با باربری

 جهت رفاه حال مشتریان ارجمند، امکان ارسال خرید های حجیم از طریق باربری فراهم شده است. هزینه ارسال با باربری بر عهده خریدار بوده و کرایه آن بر مبنای تعرفه متداول باربری محاسبه خواهد شد.

تحویل درب شرکت/کارخانه

کلیه سفارشات مشتریان محترم، شامل سفارشات اکریلیک رزین ها، کوپلیمرها، هموپلیمرها، حلال ها و محصولات روی چوب پس از انجام مراحل نهایی ثبت سفارش و خرید، درب شرکت تحویل مشتری می گردد و شرکت هیچ گونه مسئولیتی در قبال حمل و هزینه حمل تقبل نمی کند.